Szybki kontakt

501 24 36 39

ŻALUZJE

ŻALUZJE PIONOWE

Dzięki żaluzjom pionowym możesz dokładnie regulować ilość światła, docierającego do pomieszczenia. To właśnie sprawia, że żaluzje pionowe są wręcz idealnym rozwiązaniem do dużych okien i okien widokowych.

Zwarta i prosta konstrukcja stosowanych przez nas żaluzji stanowi dyskretną i dekoracyjną odpowiedź na potrzebę ochrony przed słońcem. Będą Cię chronić przed jaskrawym światłem i przegrzewaniem się pomieszczeń - ale też przed spojrzeniami sąsiadów.

Żaluzje pionowe mogą być stosowane do niemal wszystkich typów okien, również do okien o nietypowych kształtach. Żaluzje pionowe są niezwykle elastyczne, dzięki czemu świetnie nadają się do dzielenia pomieszczeń, np. do podzielenia dużego pokoju na dwie mniejsze sypialnie dla dzieci.

 

Żaluzje pionowe (verticale) są jedną z najpopularniejszych form wystroju wnętrza w biurach i budynkach użyteczności publicznej. Precyzyjna regulacja umożliwia dokładne dostosowanie natężenia światła słonecznego do indywidualnych potrzeb, co zwiększa komfort przebywania w pomieszczeniach.

Bogata gama kolorów daje możliwość doboru verticali do każdego rodzaju wnętrz, zarówno biurowych jak i prywatnych. W naszej ofercie znajdują się materiały spełniające szereg norm higienicznych i posiadające atesty na niepalność, co pozwala na ich stosowanie w miejscach podlegających szczególnej kontroli bezpieczeństwa takich jak, szpitale, szkoły czy przedszkola.

ŻALUZJE POZIOME

 

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane to idealny wybór dla osób, które cenią sobie naturalność, względy ekologiczne, ciepło i elegancję - lamele o szerokościach 25mm oraz 50mm - możliwość montażu do wszystkich typów okien - 20 oryginalnych kolorów.

 

 

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe to połączenie prostoty konstrukcji i bardzo długiej żywotności. Charakteryzują się bardzo dobrą izolacją termiczną.
Powoduję odbijanie aż 70% promieniowania słonecznego powodując w czasie upałów spadek temperatury. W swojej ofercie posiadamy żaluzje z lamel o różnych szerokościach w ponad 100 kolorach.